Cocktail

Okolí ostrova Huahine

Pokud je na vás Huahine moc klidné a ospalé, porozhlédněte se po jiné destinaci ve Francouzské Polynésii. Nabízí se okol sto dvaceti ostrovů a ostrůvků. Vybíráme pro vás ty nejznámější a přidáváme stručnou charakteristiku, abyste mohli sami posoudit, jestli jde o lepší místo pro dovolenou, než je Huahine.

Tahiti

Nejslavnější ostrov celé Francouzské Polynésie – to je Tahiti. Místní černé pláže připomínají to, že Tahiti je sopečného původu. A místní tanečnice zase dávají pohupováním svých boků připomenout polynéské legendy. Polynéské tance totiž vyprávějí příběhy.

Moorea

Když za adrenalinem, tak jedině na ostrov Moorea. Právě tady je totiž možné zažít potápění se žraloky, samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora. A právě tady je možné navštívit i slavné filmové lokality. Pokud jste viděli film Bounty, pak vězte, že se z velké části natáčel právě tady.

Bora Bora

Dovolená s puncem luxusu? To je dovolená na Bora Bora. Bora Bora bylo vyhlášené nejkrásnějším místem planety a místní pláž Matira se řadí mezi nejkrásnější pláže planety. Není divu, že sem na dovolenou jezdí i slavné hollywoodské hvězdy, v čele s agentem 007 ve výslužbě Piercem Brosnanem.

Manihi

Manihi je jedním z mála atolů Francouzské Polynésie, kde se ve velkém pěstují vzácné černé perly. Proč právě tady a ne jinde? O to se vědci dodnes přou. Černé perly z Manihi jsou ale velmi vzácným artiklem, který je mezi klenotníky velmi žádaný.

Francouzská Polynésie

další oblasti Francouzské Polynésie »

Partneři

Logo ESO travel

Veškeré informace na tomto webu pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel. Dopřejte si luxusní zájezd na Huahine.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@polynesie-huahine.cz